×
ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER REFERANSLAR İLETİŞİM ENGLISH

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

TUNCEL İŞLEME olarak 1999 yılından itibaren  Taş Dizayn ve Lazer Kesim sektörüne çalışmakta olan firmamız , ilk günkü başarılı çalışmalarını devam ettirmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında geniş müşteri portföyüne sahip olan firmamızın faaliyet alanları; yapıştırma aksesuarlar, swarovski ve uzak doğu taşları, drop, deri, metal, kumaş, hologram ve transferlerdir.

Hazırladığımız desen tasarımları ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda firmaya özel koleksiyonlar sunarak ürünlerimiz için sıradışı bir değer oluşturuyoruz. Kullandığımız her malzeme birinci kalite olup, yaptığımız her üretimde de kaliteye önem vermekteyiz. Malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden yıllardır tekstil aksesuar sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, hızlı ve sağlıklı hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiştir. Kalifiye ve deneyimli çalışan kadromuzla siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için her zaman kendimizi yeniliyoruz. Bu doğrultuda dürüstlük ilkemiz, "Kaliteli üret, zamanında teslim et" olmuştur.

İYİ TASARIM

Tuncel İşleme, yılların verdiği tecrübeyle kendine özgü tasarımlarında 'İyi tasarla' ilkesiyle müşterilerinin göz zevkine uygun, en kaliteli ürünlerle tasarımlarını sunmaktadır. Zamanla değişen modaya uygun tasarımları, lisanslı yazılımlarıyla kendi bünyesindeki tasarım ekibiyle geliştirmektedir. Kalitedeki gelişme ve iyileşmeyi gösteren en iyi ölçüt, kaliteli üretimin en uygun süre içerisinde teslim edilmesidir. Bir kuruluşun kalite hedeflerine ulaşıp ulaşmadığının somut olarak değerlendirilmesi için kalite maliyetlerinin hem tutar ve hem de miktar olarak bilinmesi gerekir.

KALİTELİ TAŞLAR

Ürettiğimiz ürünlerin uzun yıllar sağlam kalabilmesi ve kullanılabilmesi için uzun ömürlü taş yapıştırma tekniklerine ek olarak kaliteli Kore taşları ile üstün kaliteli lazer ve ek yapıştırma aksesuarları kullanmaktayız.

KALİTELİ ÜRETİM

Müşteri talepleri doğrultusunda kaliteli ürünler sunarken çalışma ergonomisinden asla vazgeçmiyoruz. Ürünlerimizi istenilen süre içerisinde, göz zevkinize ve bütçenize uygun şekilde, kalite politikamızdan ödün vermeden üretmekteyiz. 'Kaliteli üret, zamanında teslim et' ilkesiyle zamanında üretim kaynak tasarrufu açısından büyük önem taşır. En kaliteli ürün, üretim aşamasında işçi ve teknik çalışanların deneyiminin birleşmesiyle ortaya çıkar. Tuncel İşleme, yılların verdiği  tecrübe ve kalifiye çalışan kadrosuyla hedeflerini sürekli üst segmentlere taşıyan lider bir kuruluştur.